Privaatsuspoliitika

 Isikuandmete töötlemine 


1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Andmete töötleja ning hoidjateks on Ekowize OÜ ja Roller Äritarkvara OÜ.

 

2) Veebipoel Beebiboss on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

 

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Kogutud andmetega saab klient tutvuda e-poodi sisse logides nii "Minu konto" menüüs kui ka tellimuste ajaloos.

 

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel Beebiboss (link otsepostituse mooduli juurde)

 

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

 

6) Andmeid hoitakse meie andmebaasis kuni kliendi vastava sooviavalduse alusel kustutamiseni. Andmetega saab tutvuda logides sisse oma e-poe kontole või võttes ühendust e-poe administraatoriga. Samuti on võimalik sel moel ka enda kohta kogutud andmeid alla laadida või muuta.